טיפול קרוב

עובדות חשובות אודות טיפול קרוב – טיפול פסיכולוגי אונליין באינטרנט: 

 • טיפול קרוב הוקם בשנת 2010 והוא הותיק ביותר בישראל שמעניק טיפול פסיכולוגי ופסיכותרפיה בוידאו לישראלים בעולם.
 • המטפלים של 'טיפול קרוב' הנם בעלי הכשרה ייחודית מקיפה ומעמיקה לנושא העבודה אונליין, והכשרה זו היא שעושה את כל ההבדל בין טיפול פסיכולוגי מעולה בוידאו לבין טיפול מפוספס ומאכזב.
 • בתקופת הקורונה גילי אגר וצוות 'טיפול קרוב' התגייסו במהירות ללמד אלפי מטפלים ממרפאות, מחלקות, קופות חולים ובתי חולים – כיצד לעבוד אונליין.
 • להקמתו קדמו שנה וחצי של עבודת תשתית ביטוחית, משפטית ומקצועית בשל העובדה שזו היתה הפעם הראשונה שקם מיזם כזה בישראל.
 • כל המטפלים של טיפול קרוב הם פסיכולוגים מומחים מהתחומים הקליניים בלבד: פסיכולוגים בתחומים הקליניים או עובדים סוציאלים קליניים.
 • טיפול קרוב נתן מענה לאלפי ישראלים בחו"ל והסטטיסטיקה הפנימית מראה שביעות רצון גבוהה במיוחד והצלחות טיפוליות באחוזים גבוהים במיוחד ביחס לנורמה.
 • טיפול קרוב מצוי בקשר מקצועי עם מועצת הפסיכולוגים וועדת האתיקה של הסתדרות הפסיכולוגים אשר מגלים עניין רב בפרוייקט ומתייעצים איתנו בנוגע לנושאים רלוונטים.
 • המטפלים של טיפול קרוב הם היחידים בישראל בעלי ביטוח אחריות מקצועית לטיפול בחו"ל, דבר שהינו מהותי למהלך התקין של הטיפול.
 • מנהלת טיפול קרוב גילי אגר הנה מומחית בעלת שם עולמי בנושא יצירת קשר טיפולי בוידאו.
  היא נותנת יעוץ ומעבירה הכשרות לגופים גדולים שמעוניינים לעבוד באמצעות וידאו, בהם קופות חולים, מרפאות רופאים פרטיות ומרכזי פסיכותרפיה בעולם כגון מרכז Tavistovck שבלונדון.

 

כל המטפלים של טיפול קרוב הם בעלי הכשרה קלינית: פסיכולוגים מומחים בתחומים הקליניים או עובדים סוציאליים קליניים, אשר עברו הכשרה ייחודית ומקיפה למתן טיפול פסיכולוגי אונליין.

צוות המטפלים שלנו מגוון ומורכב מפסיפס של אנשי מקצוע מעולים שהם בראש ובראשונה בני אדם שאוהבים לעזור לבני אדם אחרים.
לכל אחד מהמטפלים שלנו ניסיון חיים ייחודי או ידע מקצועי ייחודי אשר מאפשרים לנו להתאים לכל פונה את המטפל שיכול לתת לו ערך מוסף בהתאם לצרכיו ואישיותו.
בין המטפלים שלנו תוכלו למצוא פסיכולוגית קלינית שהיא גם דולה, פסיכולוגית רפואית שכותבת שירים ומתמחה בטיפול באמנים, מטפל קוגניטיבי התנהגותי שמנחה טיולים היסטוריים לפולין, פסיכולוגית קלינית שהיא מדריכת יוגה, מטפלת זוגית שמבלה כמה חדשים בשנה במדיטציה בהודו, פסיכולוגית קלינית שמתרגלת מיינדפולנס וכותבת על כך שירים, ועוד.

לכל המטפלים שלנו יש פינה חמה בלב לנושא המעברים בין מדינות. רובם חיו בחו"ל ומודעים היטב לחשיבות הדיבור בשפת אם להצלחת הטיפול.

 

 

 

 

לעיתים לפני או במהלך טיפול, יש צורך בייעוץ פסיכיאטרי. לצורך כך יצרנו שיתוף פעולה עם פסיכיאטר מומחה למבוגרים (מעל גיל 18) ופסיכיאטרית ילדים ונוער, אשר נותנים יעוץ מרחוק.

שיתוף פעולה זה מאפשר לנו לתת מענה מחזיק ומקצועי גם למקרים אקוטיים ומורכבים , שכן הטיפול במקרים מורכבים בוידאו אינו טריוויאלי ודורש שיתוף פעולה מוצלח של צוות רב מקצועי.